Nahoru
Domů Aktuálně objednat O nás Vybavení galerie Pojišťovny Důležité Léčba bolesti mapa Ceník Prevence napište 

MUDr. Stanislava Novotná

Všeobecná praktická lékařka
Ambulance léčby bolesti
Choceň

Sestra: Štěpánka Nováková
IČ: 08109435

Zpět

Aktuálně

12|02
2019

Spaničky - informace Krajské hygienické stanice

Informaci Krajské hygienické stanice ke spalničkám najdete zde »
29|11
2018

Očkování 2018

Ke konci listopadu chceme ukončit očkování proti chřipce, množí se různé virozy a všechny předem objednané vakcíny jsou spotřebovány, nové se dají jen velmi obtížně sehnat.

Celoročně očkujeme proti pneumokokovému zápalu plic ( u seniorů nad 65 let hradí pojišťovna) a klíšťové encefalitidě, jsme schopni zařídit i další požadovaná očkování nebo poradíme, jak na to.

Hezké prožití adventního času

Novotná
16|04
2018

Telefonické0 konzultace

Vážení přátele, vzhledem k velmi častému vyrušování v běžných ordinačních hodinách pro sdělování výsledků, prosím o telefonické kontakty denně 12-12,30
Děkuji
Novotná
10|10
2017

Očkování proti chřipce

Očkování proti chřipce je v plném proudu, pro zájemce máme k dispozici obě vakcíny- trikomponentní i novou čtyřkomponentní - "novější" vakcínu. Kdo se chce dát očkovat, není třeba vyčkávat, až budou podzimní virozy. Nejpozdější termín očkování je do Vánoc, ovšem nemohu zařídit, že vakcíny bez doplatku budou na skladě - je jich omezený počet, další se nevyrábí.
09|08
2017

E-Recept

Výpadek E- receptu

Od 14.8., pravděpodobně do října, vzhledem k opravám v systému SÚKL a následným změnám v IS, nebude možné vystavit E-recept. O jeho funkčnosti budu včas informovat.

Všem, komu tento výpadek způsobí problém, se omlouvám.
Novotná
26|04
2016

E Recept

Dobrá zpráva pro všechny příznivce E- komunikace:
v současné době již opět fungují E- Recepty!!!

Přeji všem hezký den

MUDr. S. Novotná
05|01
2016

E-recept

Vážení spoluobčané, v současné době z rozhodnutí Městského soudu v Praze není možné užívat centrální úložiště E-Receptů, proto elektronické recepty nefungují, a tím pádem není možné recepty odesílat e-mailem.
Jakmile bude situace vyřešena, budete co nejdříve informováni.
MUDr. S. Novotná
26|04
2015

Ambulance léčby bolesti

Od 1.4.2015 máme nasmlouvanou též odbornost 710 - ambulance léčby bolesti. Od tohoto data byla zrušena Ambulance léčby bolesti ve Vysokomýtské nemocnici a přebíráme pacienty.

Pro všechny pacienty ( i pro ty, kteří nás navštěvovali ve Vysokém Mýtě) platí: potřebujeme doporučení ( od PL, ortopeda, neurologa,...) a je nutné se objednat.
10|06
2015

Novinky - e-objednávka a e-recept

Vítáme Vás na stránkách naší nové ordinace. Přebíráme do péče pacienty MUDr. Kysely. Zároveň jsme schopni přijmout i nové pacienty.

Jako novinku jsme pro Vás připravili e-recept - možnost předepsání Vašeho receptu a odeslání do Vašeho e-mailu ( nebo přímo do Vaší lékárny) .

Zajišťujeme léčebně preventivní péči o registrované pacienty, pro zájemce z řad zaměstnavatelů můžeme zabezpečit pracovně lékařské služby.

Pro zlepšení přístupu našich pacientů je ordinace přestěhována do přízemí. Vstup do čekárny se nachází vlevo od hlavních vchodových dveří, dříve kancelář ČP.