Nahoru
Domů Aktuálně recept O nás Vybavení galerie Pojišťovny Důležité Léčba bolesti mapa Ceník Prevence napište 

MUDr. Stanislava Novotná

Všeobecná praktická lékařka
Ambulance léčby bolesti
Choceň

Sestry: Štěpánka Nováková, Zuzana Morávková
IČ: 08109435

Zpět

Aktuálně

17|03
2021

Zhoršení epidemiologické situace

Vážení přátelé,

vzhledem k neustálému zhoršování epidemie, žádáme naše pacienty, i pokud jsou objednaní, aby:

- dodržovali přesně čas objednání a nevstupovali do čekárny dříve
- nevstupovali do čekárny bez objednání
- dodržovali max. počet pacientů v čekárně : 3
- máte-li obtíže a nemůžete-li se dovolat, použijte SMS nebo email, budeme Vás kontaktovat, jakmile vyřešíme započatou práci, většinou se snažíme volat zpět i na hovory, které jsou zmeškané

děkuji za pochopení a ohleduplnost k ostatním
S. Novotná
10|12
2020

ANTIGENNÍ TESTY NA COVID 19

Provádíme antigenní testování na COVID 19 - pokračuje i nadále po 15. 1.

Test se provádí výtěrem z nosohltanu, výsledek je cca za 15 min, pouze po objednání!!!
11|10
2020

Jak se objednat na testování

Fakultní nemocnice Hradec Králové:

Nejprve je potřeba navštívit internetové stránky fakultní nemocnice: www.fnhk.cz
Dále kliknete na šedou kolonku rezervační systém (přímo uprostřed hlavní strany).

Pro rezervaci nutno kliknout na červený nápis „indikovaní pacienti“, který vás odkáže k registračnímu formuláři se všemi potřebnými informacemi. Prioritně jsou přijímáni pacienti s rezervací, pacienti neobjednaní musí počítat s delší časovou prodlevou.

Krajská nemocnice Pardubice:

Nejprve je potřeba navštívit internetové stránky krajské nemocnice Pardubice: www.nempk.cz
Poté v hlavní nabídce kliknete na políčko s názvem COVID-19 (nejblíže vlevo).

Pro rezervaci k testování kliknete na modrý odkaz „Testování na COVID-19“
Zde najdete odkaz s rezervačním formulářem i všemi ostatními informacemi spojenými s testováním, odběrovými místy ( Litomyšl, Ústí nad Orlicí, Chrudim, Pardubice), pravidly pro pacienty atd.

Pro rezervaci kliknete na modré políčko s názvem „REZERVAČNÍ FORMULÁŘ“
Následně budete přesměrováni k formuláři, kde je nutno vyplnit osobní informace, preferované odběrové místo a požadovaný termín odběru
11|10
2020

Provozní doba odběrových míst NPK

Pardubická nemocnice – odběrová místnost 1 – budova č. 8:
pondělí–pátek: 8.00–13.00
sobota–neděle: 7.00–12.00

Litomyšlská nemocnice – budova C (první budova vlevo za vrátnicí):
pondělí–pátek: 7.00–12.00

Chrudimská nemocnice – budova vedle vrátnice u hl. vstupu (budova bývalé zdravotnické záchranné služby)
pondělí, středa, pátek: 8.00–12.00
​Pacienty, kteří jedou na stacionární odběrové místo vozidlem prosíme, aby nevjížděli do areálu nemocnice, ale využili veřejné parkoviště u nemocnice.

Orlickoústecká nemocnice – vstup z ulice J. a J. Kovářů
pondělí, středa, pátek: 8.00–12.00
Pacienty, kteří jedou na stacionární odběrové místo vozidlem prosíme, aby nevjížděli do areálu nemocnice, ale využili veřejné parkoviště před nemocnicí.
20|09
2020

Narůstající počet onemocnění COVID 19

Vzhledem k narůstajícímu počtu onemocnění a kontaktů s onemocněním Covid 19, jsme nuceni opět zpřísnit pravidla. Pokud se osvědčí a budou dodržována, snad nebudeme muset přistoupit k opětovnému uzavření čekárny:

Vstup do ordinace pouze s rouškou.

Maximální počet pacientů v čekárně a ordinaci: 3 - vyčkejte prosím venku.

Výše uvedené neplatí pro pacienty s akutním respiračním onemocněním, horečkou, průjmem atd:

Do vyloučení nákazy COVID může být v ordinaci může být takový pacient vyšetřen pouze po telefonické domluvě v dohodnutém termínu. Kontaktujte nás prosím telefonicky nebo emailem. Pokud máte příznaky mírné, které nevyžadují klinické vyšetření, můžeme se domluvit na vystavení elektronické neschopenky.

Pacienti, kteří nemají obtíže, ale byli v kontaktu s rizikovou osobou, nesmí do ordinace vstupovat, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem.

Pacienti v karanténě, u kterých se objeví klinické příznaky: kontaktujte nás telefonicky nebo mailem - preferenčně, stran testování na koronavirus se domluvíme.
15|06
2020

Čekárna

Od 8.6. otevíráme čekárnu.
Prosím dodržujte bezpečnostní rozestupy, eventuelně vyčkejte venku.
Stále pracujeme na objednání, platí zázkaz vstupu do čekárny s teplotou či nachlazením bez předchozí domluvy.
13|05
2020

TELEFONY...

Dobrý den, pracujeme již v celém rozsahu ordinačních hodin, ovšem pouze na objednání, abychom dokázali zabránit nadměrnému shlukování pacientů a také mísení nemocných a potenciálně nakažlivých pacientů se zdravými nebo ohroženými skupinami. Ze stejného důvodu je také uzavřena čekárna, protože stále jsou mezi námi ti, kteří nečtou a vstupují do dveří, které jsou odemčené...

Zprávy z vyšetření můžete házet do schránky na garáži vedle masny, nebo ofotit nebo naskenovat a poslat na email

Chci Vás poprosit, ke komunikaci využívejte přednostně email nebo SMS, protože když nám nepřetržitě zvoní nyní již 2 telefony, nedá se skoro soustředit, natož pracovat.

Děkuji S.Novotná
03|05
2020

RESTART!

Dobrý den,
obnovujeme všechny činnosti, jen zatím v trochu jiném režimu. Je snaha všechny pacienty objednat na určitý čas, aby nedocházelo ke kumulaci v čekárně a k potkávání zdravých s nemocnými.

Pokud budete mít jakýkoli problém - pište, volejte. Pokud budete chtít předat zprávu z vyšetření či z nemocnice po hospitalizaci je možné ji hodit do schránky na garáži ( vedle masny) nebo naskenovat či nafotit a odeslat emailem na mudr.snovotna(a)gmail(,)com.

Pokud budete mít příznaky nemoci dýchacích cest nebo trávicího traktu vyšetříme Vás na základě domluvy většinou na konci ordinačních hodin, nebo odešleme napřed na COVID test.

Jestliže potřebuje léky, preferuji taktéž komunikaci emailem, reagujeme během pracovního dne, ale po ordinaci, není možné z provozních důvodů počítat s tím, že napíšete a za půl hodiny budete mít recept v SMS. Předpisy řeším, když odejdou pacienti.

Přeji nám všem hodně sil k obnovení běžných činností a krásné jaro.
S. Novotná
15|03
2020

COVID 19

Vážení pacienti

! NEVSTUPUJTE BEZ PŘEDCHOZÍ DOMLUVY DO PROSTOR ORDINACE !

Provoz naší praxe je v současné době limitován nedostatkem ochranných prostředků. Ordinace funguje v nouzovém režimu. Proto je čekárna uzamčená.

Pokud je to možné, odložte v zájmu vlastního zdraví návštěvu naší ordinace a kontaktujte nás telefonicky. Tel.: 465 471 362 Toto platí i pro příznaky běžného nachlazení, které je zvládnutelné samoléčbou v domácím prostředí.
Můžeme Vám elektronicky vystavit recept i pracovní neschopnost a tu i elektronicky ukončit. To vše bez vaší přítomnosti. Ta je nutná jen v případě zhoršení stavu, nebo delšího přetrvávání potíží.
Pokud k lékaři musíte (akutní případy), zatelefonujte a budete objednáni na přesný čas.

Neprovádíme do odvolání preventivní prohlídky a žádná jiná plánovaná vyšetření, neprovádíme pracovně-lékařské prohlídky a prohlídky pro posudkovou činnost. (řidičské a zbrojní průkazy, invalidní důchody, příspěvky na péči, lázně, pojistky, bolestné atd.

Osoby, na které se vztahuje karanténa a mají zároveň klinické příznaky, nechť
z domova kontaktují přímo hygienickou stanici, nebo linku 112.

Děkujeme za pochopení

MUDr. Stanislava Novotná
10|03
2020

COVID-19

Koronavirus - aktuální doporučený postup:

Vzhledem k očekávanému rozšíření infekce koronavirem v republice prosíme o dodržování následujících doporučení:

Pokud nutně nemusíte, nechoďte do ordinace!

Dodržujte hygienické standardy - myjte si ruce, kašlejte do papírových kapesníků, na procházku choďte do lesa, ne do supermarketů...

Recept na chronickou medikaci můžeme zaslat elektronicky.

Zatím nerušíme termíny plánovaných vyšetření, tedy termíny objednání platí, situace se ale může měnit - sledujte prosím aktuální informace dříve, než se k nám vydáte.

1. Při příznacích infekce dýchacích cest bez rizikových okolností (přítomnost v oblasti s nákazou, kontakt s člověkem s prokázaným koronavirem) se postupuje standardně, je vhodné zůstat doma na pracovní neschopnosti a vyležet to. Kontaktujte nás prosím mailem nebo telefonicky a domluvíme se na vystavení elektronické PN. Opravdu není nutné chodit s rýmičkou a kašlíčkem na vyšetření - buďte ohleduplní ke chronicky nemocným, které můžete v čekárně nakazit.

2. Osoby, které se vrátily do republiky z Itálie od 7.3., mají dle mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví povinnost nahlásit se telefonicky nebo mailem svému praktickému lékaři a mají nařízenou domácí karanténu v délce 14 dní. Kontaktujte nás prosím telefonicky nebo raději mailem, vystavíme vám elektronickou PN.
Stejný postup doporučuji i těm, kdo se vrátili např. 6.3. ve 23.h ... Zdá se, že onemocnění má 4% úmrtnost, ale u rizikových skupin je mortalita přes 20%! Myslete na své blízké a buďte zodpovědní - šířením infekce ohrožujete životy spoluobčanů!

3. Pokud jste byli v postižené oblasti nebo byli v kontaktu s "rizikovým" člověkem a máte klinické obtíže - horečku, dýchací obtíže, kašel - TELEFONICKY kontaktujte nás nebo okresní hygienickou stanici v Ústí nad Orlicí na tel.č. 465524321 a okolnosti jim sdělte. V tomto případě nepatříte do rukou praktického lékaře, nejsme vybaveni dostatečnými ochrannými pomůckami. Váš stav bude vyhodnocen a s vysokou pravděpodobností budete dočasně izolováni a bude vám proveden test k vyloučení COVID-19.
Načíst další novinky